Pievienojies Piedzīvojumiem 

GRUZIJA, 8.-15.OKTOBRIS

Šoreiz dosimies uz Gruziju, lai būtu kalnos, lai iegūtu "wow" sajūtu, 

PLAŠUMU, JAUDU, IEELPOTU TĪRU KALNU GAISU, BAUDĪTU GRUZĪNU ĒDIENUS, KALNOS VINGROTU UN ARĪ ATPŪSTOS, ĻAUJOTIES KĀDAI SPA PROCEDŪRAI, UZŅEMTU ENERĢIJU, LAI ATGRIEZUŠIES NO CEĻOJUMA AR PILNU KRŪTI ATDOTOS SAVĀM IKDIENAS NODARBĒM.

Mūsu moto ir : "Baudīt un Pateikties!". 

Mīlam kontrastus, mīlam ērtības un estētisku vidi, izrādās, ka pat pilnīgā nekurienē Gruzijā var uziet to, kas mums patīk! Baudījums, ko Gruzija spēj sagādāt mums ļoti der, jo kontrastu tajā bezgalīgi daudz. Kādi? Dosimies kopā tos atklāt no 8.-15.oktobrim!

Lai pieteiktos ceļojumam un rezervētu vietu grupā, lūdzu iepazīsties ar programmu un 

Programma     

8.oktobris.
Nakts lidojums, ielidojat 9.okt. 01:25 no rīta. Transfērs no lidostas uz viesnīcu. 
9.un 10.oktobris oktobris.Kutaisi - ekskursija pa apkārtni.
*Spa, atveseļošanās procedūras, radona vannas katram dalībniekam pēc vēlmēm un iespējām vai Brīvdabas Spa Vani sērūdens baseini (pēc izvēles) 
Motsameta (vēlmu piepildīšanās) klosteris. Uz šo klosteri noteikti ir jādodas tāpēc vien, ka tajā izteiktās vēlmes piepildās! Martvili kanjona apmeklējums vai Promiteja alas.
11.okt. Kutaisi – Borjomi/Vardzia
Bordomi-Kharagauli nacionālais parks ir viens no lielākajiem nacionālajiem parkiem Eiropā, tā platība ir 5,3 tūkstoši kvadrātkilometru. Parks izveidots 1995. gadā, bet tā oficiālā atklāšana notika tikai 2001. gadā. Borjomi-Kharagauli parks ir slavens ar savu daudzveidīgo floru un faunu, no kurām daudzas ir iekļautas Sarkanajā grāmatā.
12.oktobris. Borjomi/Vardzia - Khulo.
Dosimies uz vienu no ievērojamākajiem Gruzijas vēstures pieminekļiem, seno alu kompleksu Vardzia. Tālāk mūsu ceļš mūs vedīs uz kalnu pilsētu Khulo, kur lai nokļūtu līdz glempingam, kas atrodas kalna galā, mums būs jādodas turp ar gaisa tramvajiņu. 
13. oktobris. Khulo.Dienu pavadīsim glempingā kalnos, baudīsim dabu, ja vēlēsimies meditēsim, vingrosim cigun, dosimies dabas 
baudīšanas pastaigā vai dosimies piedzīvojuma izbraucienā ar džipiem pa bezceļiem, lai aplūkotu kalnu klosteri un iemērktu kājas kalnu ezerā. Vakaru pavadīsim pie ugunskura, raugoties zvaigznēs
14.oktobris. Khulo -  Batumi. Dosimies uz Batumi, kur pavadīsim ceļojuma noslēdzošo vakaru. Batumi – kūrortpilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. Batumi ir Adžārijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko centru pilsētā. Pastaiga Batumi un pieredzēsim ceļojuma noslēguma vakariņas, izgaršosim Gruzijas vīnu un gruzīnu virtuves daudzveidību. 
15. Batumi->Kutaisi lidosta. Ceļš uz lidostu, dodamies mājup. Ielidojam Rīgā plkst.19:45


! Programmā var tik veikti uzlabojumi un labojumi, atkarībā no programmas plānotāja ieteikumiem un laika apstākļiem  Gruzijā. Precīza programma tiks nosūtīta piedzīvojuma dalībniekiem, kas būs apstiprinājuši savu dalību un iegādājušies avio biļetes un veikuši dalībmaksas priekšapmaksu. 
Piedāvājumā iekļauts:
Izmitināšana viesnīcās labiekārtotos divvietīgos numuros;

Brokastis viesnīcās;
Vieta tūristu busiņā;
Transfēri uz/no lidostas;
Transporta pakalpojumi, lai pārvietotos starp pilsētām.
Programmas sastādītāja, konsultanta honorārs.
Nodarbības ar Zitu un Zitas kā koordinatores darbs.
Piedāvājumā Nav iekļautas izmaksas:
Pusdienas un vakariņas katrai dienai;
Spa procedūras, ārstniecības procedūras;
Ieejas maksa dabas parkos, apskates objektos (3eur - 25eur)
Džipu tūre kalnos interesentiem (30-45 eur) atkarībā no izvēlētā maršruta;
Noslēguma vakariņas ar Gruzijas nacionālajiem ēdieniem, dziesmām un dejām (~40 eur);
Personiskie tēriņi.
Veselības, ceļojuma apdrošināšana (obligāta katram ceļotājam)
 *******
Es iegādājos biļetes par pamata cenu. Mēs ceļosim "Light" režīmā, tā, lai varam viegli pārvietoties pa kalniem, nesot līdzi tikai savas mugursomas. Bagāžu pēc nepieciešamības varēs piepirkt klāt.

Tiekamies, lai pieredzētu.
Sirsnībā. Zita un JānisPirkumu grozs

https://www.subscribepage.com/ylwxuha9xwa56sdi7y22wqtq7xxarkemaelz3ok6cyq