Cigun vingrotāju atsauksmes !

Mēs vingrojam, lai kļūtu laimīgāki un labāk justos ik dienu..

Ilzīte

Esmu Ciginciltī nepilnu pusgadu. Man patika Zitas pretimnākšana ar iespējas došanu sākumā būt un sajust Ciguncilts darbošanos. Tā dodot iespēju saprast un sajust vai Ciguns ir mans. Pirmo nedēļu izbaudīju un sajutu, kad vēlos turpināt. Tā ar mazām atlaidītēm pati sev esmu Cigunciltī nepilnu pusgadu. Patīk, kā Zita izskaidro izstāsta, rosina vizualizēt, sajust. Ir pavisam citas sajūtas kad ir cigunots, un kad kādu reizi tas nav darīts. Ciguns man dod pozitīvu noskaņojumu un patīkamu viegluma sajūtu. Biežāk sākusi just esmu siltumu savās plaukstās , tātad enerģija plūst. Paldies, Zita, par  teorētisko informāciju, ko sniedz vēl papildus par Cigunu bez vingrošanas.

Sandra A.

Man ir ļoti svarīgi, lai es uzticētos, ticētu un ļautos savam skolotājam. Jau pirmās nodarbības laikā sajutu, ka Tu esi mana īstā skolotāja un vēl nekad neesmu pievīlusies. :) Man ļoti patīk, tas, ka Tu stāsti cigunošanas laikā, kur kas notiek ķermenī, kad ieelpa un kad izelpa, ko Tu sajūti, jo tad es zinu - ā, šite vēl nesajūtu, a šite forši - te jau sajūtu! :) Saprotu, ka Tava runāšana man palīdz apzināties sevi, savas sajūtas. Katrreiz priecājos par lokanību, ko izjūtu cigunojot, jo pirms cigunošanas biju diezgan stīva. Aizvien vairāk apzinos sevi un savu telpu.

Dita

Kad no rīta atveru acis bez modinātāja, izsaku pateicību par visu kas man ir apkārt, tad pabaroju ar krūti mazo, paskatos pulkstenī un redzu, ka drīz sāksies nodarbība un ir tik viegli piecelties izdzert siltu ūdens glāzi un pieslēgties tavai video nodarbībai. Tā vien šķiet, ka visums man palīdz, lai es varu ar tevi vingrot, jo man ļoti patīk sākt dienu šādi un esmu lepna par sevi, jo tu manī iedves mieru un sajūtu, ka es varu! Es jūtu, ka rezonēju ar tevi. Tu man palīdzi apzināties manu enerģiju. Cigunoju neilgi bet, man patīk, ka tu saki, lai saku sev viss ir labi. Tas palīdz man turpināt, lai arī kā man sanāk svarīgi ir tas kādas sajūtas es iegūstu. Tu esi man kā vadlīnija - ceļš uz labākas es versiju.

Eva

Zita vienmēr ir super pozitīva un cigunošana kopā ar viņu iedod mieru. Zita vienmēr atgādina par elpošanu un spēka vārdiem kādi jāsaka sev, sava prāta programmēšanu. Zita katram mēnesim izdomā citu tēmu, kas ir interesanti. Tāpat Zita veido sarunas par vērtīgām lietām. Tapāt Zita veidoja Cigun skandēšanas, kas man arī patika. Patīk, ka varu cigunot jebkurā sev ērtā laikā. Patīk Cigun saistība ar dabu.

Daina

Ciguns ir mana atklāsme.Sevišķi tagad,pandēmijas laikā- tā ir ļoti noderīga,lai justos labi gan fiziski,gan psiholoģiski. Bez tabletēm,bez sviedru liešanas. Tikai nedaudz pārvarot savu cilvēcīgo slinkumu esmu ieguvusi prieku dzīvot. Un Zita šim visam ir vislabākā skolotāja.Ar savu smaidu,balsi, vienmēr atrodot kādas jaunas lietas. Izlasot nākamā mēneša jauno plānu, vienmēr ir jauna motivācija turpināt.Paldies!

Vija

Man Ciguns ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Jau 2 ar pusi gadu cigunoju kopà ar Zitu. Esmu sapratusi, dziļi izjutusi un pieņēmusi domu, ka jādzīvo, jābūt Šeit un Tagad. Ka jāsakņojas zemē ar stiprām saknēm un ar galvu jātiecas debesīs. Ka viss atkarīgs tikai no paša. Ka jāstrādā ar sevi, jāaug un jāmainās, jo tad Pasaule aug un mainās līdz ar Tevi. To, ka jāatrod prieks, miers un mīlestība sevī pašā. Vairot tos, audzējot un saudzējot sevī un daloties ar citiem.Ieguvusi esmu vairāk sapratnes par sevi un Pasauli manī un ap mani. Spēju kontrolēt savas emocijas /tiesa, ne vienmēr izdodas/. Esmu mierīgāka, lokanāka, ļoti augusi un nostiprinājusies līdzsvara sajūta - gan emocionālā, gan fiziskā. Kad ir kādi grūtāki rīti, pacigunoju ar Zitu un galva noskaidrojas, ķermenis pielīst ar patīkamu siltumu un Tu esi gatava dienai.

Un ļoti daudz gūstu arī no mūsu sarunām.

Paldies, Zita!

Māra

Esmu tik priecīga, ka atradu Zitu un viņas cigun nodarbības! ☀️ Katra diena sākās ar pavisam citu enerģiju - tā ir priecīgāka, dzīveligāka, harmonijas un mīlestības pilna! Ik rītu vingrojot, jūtos daudz labāk gan fiziski, gan emocionāli!  Un Zita ir tik jaudīga un smaidīga, ka tas noskaņojums vienkārši nevar "nepielipt".  Cigun ar Zitu man šobrīd šajā ne tik vieglajā laikā ir zelta vērts atradums! ❤️

Ilze

Sveicieni :) Pavisam nesen pievienojos CigunCiltij, un esmu ļoti gandarīta par to. Gandrīz katru rītu vingrojot, smeļos jaunu enerģiju dienai, iekustinu neiekustinātas ķermeņa daļas. Līdz ar to jūtos gan mierīgāka, gan mundrāka. Un tiešām sajūtu, ka enerģija plūst brīvāk. Pie tam katru rītu redzu sauli austam, kas ikreiz gaiši noskaņo dienai :) Zitas pozitīvisms iedvesmo, viņai piemīt  talants skaidri parādīt un izskaidrot :)

Līga

Esmu ļoti pateicīga Visumam, ka es nejauši atradu Zitu un Ciguncilti, un tieši tad kad dzīvē bija liela trauksmes sajūta. Cigunoju kopā kopš septembra un par šiem pāris mēnešiem esmu kļuvusi mierīgāka, trauksme ikdienā ir pazudusi (gandrīz, irr vēl nelielas atblāzmas, bet to nevar salīdzināt). Zita ļoti skaidri visu māk pastāstīt, kas jādara konkrētā vingrojumā. Ļoti patīk, ka viņa runā un atgādina par savu nodomu, par to kas jāatlaiž vaļā, un vēl daudz ko noderīgu. Šie rīti ir mana meditācija, ļoti patīk vingrojumi ar enerģijām, kur es varu nonākt atkal pie sevis īstās. Pateicībā un mīlestībā par to ko dara Zita!! ❤️

Sarma

Esmu ļoti ļoti pateicīga tam mirklim, kad sāku vingrot, iepazīt Cigunu. Zitas vadīšanas stils, attieksme lika to iemīlēt tūlīt un tagad! Zitas miers, pārliecība lika apzināti ieklausīties sevī. Es izbaudu katru mirkli, ko vingroju kopā ar Zitu.

Daira

Ar Cigunu esmu pazīstama tikai divus mēnešus, bet liekas, ka visu dzīvi. Zita mani ir ievedusi pasaulē, kurā jūtos IDEĀLI! Reizēm mostos ar diskomfortu un ne visai labu noskaņojumu, bet pēc ikrīta vingrošanas smaids sejā uz visu dienu. Online formāts man ir superērts, cenšos vingrot tiešraidēs. Esmu kļuvusi mierīgāka, atvērtāka pasaulei un cilvēkiem. Esmu kļuvusi uzmanīgāka pret sevi un savām vajadzībām. Guļu kā zīdainis un priecājos par dzīvi kā bērns. Laikam jau visprecīzak būs teikts, ka kļuvis Garšīgāk. Garšīgāka dzīve.Gribas dauzīties. Un nekaunos no asarām, kas bieži līst. No lielas iekšējas laimes sajūtas. Esmu laimīga būt daļa no Ciguncilts ģimenes! Zita, tas ko Tu dari, nāk no sirds un plūst uz sirdīm! Bezgalīga Pateicība, Pateicība, Pateicība!

Inga

Esmu ar Ci-gun un Zitu jau 5-mēnešus . Šajā laikā sakārtoju savu gremošanas sistēmu. Braucot ar mašīnu, mans kakls grozās vieglāk, mana nervu sistēma stabila un elastīga. Piefiksēju - kafija man garšo, bet no rīta neesmu vairs no tās atkarīga. Paldies par neatņemamu iedvesmas daļiņu ko saņemu no Zitas katru rītu un vingrojot vairoju sevī. Liels bonus - nodarbību ieraksts, kas pieejams man izdevīgā laikā un jaukās papildnodarbības(kaut visu varētu paspēt...)

Ineta

Manuprāt, svarīgi ir iemācīt prātu sadarboties ar dvēseli un ķermeni. Tāpēc varu teikt, ka TAVĀ cigunā vislabāk sajūtu šo prāta un dvēseles sadarbību. Es nesaprotu, kas tieši tas ir .... varbūt tā ir tā nodoma izteikšana, vai prāta "mācīšana" nofiksēt sajūtu vai situāciju un to neanalizēt. Nezinu! Bet esmu Tev bezgala pateicīga tieši par TAVU cigunu! Pateicos!

Evija

Ciguns stiprina, sakārto un nomierina. Es elpoju, vingroju arī domās, kad sēžu pie galda. Esmu šajā laikā nolēmusi mainīt savu dzīvi par labu SEV. Vēl vajadzēs drosmi, spēku, bet es to darīšu! Un Ciguns būs manas nākamās dzīves sastāvdaļa, bez šaubām! Esmu pateicīga, ka esmu viena no CigunaCilts.

Vija

Esmu atradusi to, ko tik daudz gadu meklēju. Esot kopā ar Zitu un, cigunojot 4 mēnešus, katru rītu sagaidu ar prieku un nepacietību. Fiziski - rokas varu mierīgi izstiept virs galvas, plecus nepaceļot, statiskās pozas izturu, nepārtraucot, ļoti uzlabojusies līdzsvara sajūta, zūd cm vidukļa apkārtmērā. Vairāk smaidu, esmu mierīgāka, jūtos veselāka un laimīgāka. Sajūtu, kā pasaule ap mani mainās.

Nora

Vēlos teikt lielu paldies Zitai par dalīšanos ar šīm zināšanām. Ciguna rītos piedalos jau piecus mēnešus. Pateicoties Cigunam esmu ienesusi sevī vairāk mieru un prasmi reaģēt uz apkārt notiekošo ar lielāku mīlestību un iekšēju harmoniju. Jūtu arī fiziskās veselības uzlabošanos. Šo enerģiju un spēku smeļos kopā ar Zitu ik rītu!
Pateicos!

Mīļa vingrotāja

1.katru gadu esmu slimojusi ar saaukstēšanās slimībām,bet 10 mēnešus kopš vingroju- neslimoju.
2.palīdzēja iegūt mieru pēc vīra zaudējuma.
3.mugura sākusi mazāk sāpēt.

Iveta

Iepazinos nejauši ar Zitas Cigun un iemīlējos Katru rītu nu jau 5 mēnešus ar prieku cigunoju. Pateicotie cigunam esmu ieguvusi pašpārliecību, iekšējo mieru, līdzsvaru un vairāk prieka. Savu dzīvi esmu izmainījusi un jūtos pacilāta. Pateicos Zita, par ikrita iedvesmu un enerģijas plūsmu ko ienes manā dzīvē. Pateicos CigunCiltij!☀️☀️☀️

L. (ar cigunu iepazinās pirms 6 mēnešiem) 

Vingrošu un gribu pateikt Tev milzīgu paldies, muguras sāpes plecu daļā ir pazudušas. Ja nepavingroju jūtu, ka pietrūkst. Man Tev ļoti jāpasakās,🙏jo Orto klīnika man pateica, ka uzlabot var tikai operācija, bet lēnām paliek arvien labāk. Es kad satiku tevi, knapi varēju pacelt no mugurpuses bikses, jo rokas augstāk pacelt nevērtēju, tad uz šo bridi, lai attaisītu krūšturi pietrūkst vairs tikai daži centimetri. Es esmu ļoti, ļoti priecīga par mūsu tikšanos un tāpēc Tev daudz
❤️


Vingrotāji par manu Cigunu Cigunciltī